Piaskownica WADER

Dzieci spędzają coraz mniej czasu na świeżym powietrzu, co ma bezpośredni wpływ na ich odporność i ogólne zdrowie. W jaki sposób nakłonić je do aktywności na zewnątrz? Oczywiście, wybierając odpowiednie zabawki. Nie jest też tajemnicą, że ulubioną dziecięcą rozrywką są zabawy w piasku. Wniosek może być więc tylko jeden - piaskownica z akcesoriami WADER będzie wspaniałą niespodzianką dla pociech w każdym wieku.

Piaskownica do piasku i znacznie więcej

Zabawy w piaskownicy to świetny pomysł na urozmaicenie dzieciom czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Zaś piaskownica do piasku i wody od renomowanego producenta Wader, sprawdzi się tu znakomicie. Można wykorzystywać ją na wiele różnych sposobów, a dzięki temu, że są do niej dołączone liczne akcesoria, na pewno nie znudzi się przez dłuższy czas. W zestawie znajdują się m.in. wiaderko, foremki, grabki oraz młynek, który można przymocować do piaskownicy. Zaletą tego zestawu jest też fakt, że jest bardzo poręczny. Piaskownica do piasku i wody Wader posiada bowiem dość niewielkie wymiary (35,5 x 14 x 35,5 cm), dzięki czemu bez problemu można przechowywać ją w domu, a wystawiać na zewnątrz tylko w trakcie zabawy (zapewni to maksymalną higienę, ważną dla zdrowia dziecka). Taką piaskownicę bez problemu można również spakować do samochodu i zabierać w dowolne miejsca, choćby na wakacyjne wyjazdy nad morze.
KUP TERAZ

Zabawy, które zadbają o wszechstronny rozwój

Stawianie babek z piasku, budowanie zamków, tuneli czy nawet przesypywanie piasku z wiaderka do piaskownicy - te proste zabawy stanowią dla dzieci niezwykłą rozrywkę, jak też służą ich wszechstronnemu rozwojowi. Niejednorodna struktura piasku pobudza prawidłowy rozwój integracji sensorycznej, zaś formowanie wszelkich budowli wpływa na kreatywność oraz zdolności manualne. Piaskownica WADER pozwala z kolei na realizację jeszcze większej ilości pomysłów. W sezonie letnim można uzupełnić ją wodą zamiast piaskiem, co sprawi maluchom sporo frajdy i pomoże się orzeźwić. Młynek, który mocuje się do piaskownicy, może służyć przelewaniu piasku lub wody, a eksperymenty z jego udziałem pozwolą na zrozumienie podstawowych praw fizyki. Taka piaskownica do piasku i wody przypadnie do gustu zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom, a może być użytkowana już przez roczne pociechy.
KUP TERAZ

Wysoka jakość to gwarancja bezpieczeństwa

Kupując zabawki dla dzieci, należy zwracać uwagę na dwie podstawowe kwestie: ich atrakcyjność oraz jakość. Tylko wówczas spełni oczekiwania rodziców i dzieci. I tutaj, również wyróżnia się piaskownica WADER. Wykonana z tworzywa sztucznego (podobnie jak dołączone do niej akcesoria), jest lekka i bezpieczna. Nie posiada żadnych ostrych krawędzi bądź niewielkich elementów, nie istnieje więc najmniejsze ryzyko, że dziecko mogłoby sobie zrobić w niej krzywdę. Żywa kolorystyka i solidne wykonanie, to następne ważne sprawy - dzięki nim piaskownica prezentuje się bardzo ładnie oraz przetrwa długie lata. Zabawki WADER od lat cieszą się zaufaniem rodziców, o czym świadczą ich pozytywne opinie. Piaskownica do piasku i wody WADER posiada też bardzo atrakcyjną cenę i jest zdecydowanie na każdą kieszeń. Można ją znaleźć w sklepie e-zabawka24.pl.