Klocki Jeżyki Wader

Zestaw klocków jeżyków to część oferty skierowanej do rodziców, którzy nade wszystko dbają o bezpieczeństwo i komfort swoich dzieci. Ten zestaw marki WADER charakteryzuje się bardzo wysoką jakością - nie musisz zatem martwić się o szybko pojawiające się uszkodzenia mechaniczne czy elementy niebezpieczne dla maluchów. Klocki przeznaczone dla dzieci 3+ idealnie sprawdzą się jako zabawka rozwijająca kreatywność, będąca w stanie pochłonąć dziecko na długie godziny.
Klocki jeżyki

Wyjątkowo bezpieczny zestaw dla małych budowniczych

Pojedyncze elementy jeżyków posiadają wypustki, stąd też ich nazwa - klocki przypominają nieco jeża. Ta cecha stymuluje dodatkowo zmysł dotyku Waszych pociech. Dzięki różnorodnym kolorom i kształtom klocków możliwości są właściwie nieograniczone. Z zestawu oferowanego przez nasz sklep mogą powstać najróżniejsze figury i budowle - to już najlepiej pozostawić wyobraźni Waszych dzieci. Poza zaletami takimi jak rozwijanie pomysłowości, umiejętności koncentracji i obserwacji, klocki jeżyki są także bardzo bezpieczne. Posiadają certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie, a elementy są wykonane z trwałych i nietoksycznych materiałów.

Umiejętności kształtowane dzięki jeżykom

Poza zwyczajnie wygodnym dla rodziców faktem, że klocki jeżyki kolczatki mogą zająć dziecko na naprawdę długi czas, spełniają one także świetnie rolę edukacyjną. W trakcie tworzenia fantazyjnych konstrukcji maluchy rozwijają swoją spostrzegawczość, sprawność manualną, jak również koordynację wzrokowo-ruchową. Nie dość, że mają okazję do ćwiczenia wyobraźni, to doskonalą typowo praktyczne umiejętności. Jeśli chcecie zaangażować się w zabawę, klocki jeżyki jak najbardziej nam to umożliwiają. Tego typu zabawki, które są złożone z wielu elementów, pomagają nam wprowadzać pociechy w świat matematyki, kolorów czy kształtów. Mogą zaowocować też zainteresowaniem podstawową architekturą - maluchy chcą często odtwarzać coraz to nowe budowle o przeróżnych konstrukcjach.

Zestaw klocków Wader

Zabawka składa się z wielu kolorowych klocków o różnych kształtach - kwadratu, koła czy trójkąta. Każdy z klocków posiada wspomniane już wcześniej wypustki. Jeżyki są plastikowe, a tworzywo przeznaczone do ich produkcji bezpieczne i nietoksyczne. Wszystkie zestawy klocków mają też oczywiście opakowanie o odpowiednio dostosowanej wielkości.

Klocki jeżyki Wader - cena

Nie musicie obawiać się też zbytnio o cenę zestawu. Kiedy spojrzy się na liczbę i różnorodność jeżyków, a także niezliczone możliwości zabawy, które one dają, cena wydaje się naprawdę korzystna. Również opinie potwierdzają jakość klocków. Odciążyły one już wielu rodziców, potrzebujących przerwy dla siebie. Bardzo zadowoliły też tych, którzy sami chcieli puścić wodze fantazji i pobawić się ze swoimi dziećmi. Kup klocki jeżyki marki WADER i podaruj swojemu maluchowi wiele chwil pełnych radości!